Staż bhp – Wrocław 114 views

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji bhp wymaganej przepisami prawa
  • Opracowywanie procedur, regulaminów i instrukcji dot. bhp, itd.
  • Bieżące analizy warunków pracy i ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy
  • Udział w postępowaniu powypadkowym i prowadzenie wszelkich dokumentów
  • Prowadzenie szkoleń bhp
  • Udział w komisji bhp
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi
  • Bieżąca kontrola procedur
  • Nadzór nad dokumentacją, prowadzenie ewidencji, sprawozdań
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Oferujemy

  • Pracę w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • Po stażu bhp – propozycja pracy na ciekawych projektach budowlanych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z bhp
  • Samodzielność, terminowość, rzetelność
  • Angielski komunikatywny mile widziany
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

More Information