ASYSTENT/-KA PROJEKTANTA W ZESPOLE DROGOWYM_Katowice 55 wyświetleń

Zakres obowiązków:
– udział w projektowaniu dróg.

Wymagania:
– ukończone studia wyższe kierunkowe,
– doświadczenie zawodowe w projektowaniu dróg,
– umiejętność obsługi komputera (MS Office, AutoCAD, Civil 3D),
– umiejętność pracy zespołowej,
– rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.

Mile widziane:
– uprawnienia do projektowania w specjalności drogowej.

Oferujemy:
– umowę o pracę; stałe wynagrodzenie ustalane indywidualnie w trakcie spotkania,
– premie motywacyjne uzależnione od wyników pracy,
– komfortowe warunki pracy oraz stosowanie najnowszych technologii,
– pracę w firmie należącej do liderów rynku branży usług projektowych infrastruktury drogowej,
– udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
– przyjazną atmosferę, spotkania integracyjne zespołowe oraz ogólnofirmowe.
– możliwośc dołączenia do LUX MED, MultiSport, ubezpieczenia grupowego
– Motivizer

Miejsce pracy: Katowice

  • Zainteresowanych zachęcamy do składania aplikacji.
  • Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj.
  • W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli dot. wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie ze wzorem znajdującym się na naszej stronie internetowej: www.trakt.eu/praca.
  • ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO ODPOWIEDZI TYLKO WYBRANYM KANDYDATOM

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.