Asystent Projektanta Instalacji Elektrycznych 129 wyświetleń3 applications

Zakres obowiązków

Praca przy realizacji dokumentacji projektowej na wszystkich etapach od koncepcji po realizację nadzorów budowlanych pod nadzorem uprawnionych projektantów instalacji elektrycznych

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych i prestiżowych projektach w tym w modelowaniu BIM (Revit)
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy
  • możliwość zdobycia doświadczenia projektowego i rozwoju zawodowego
  • możliwość uzyskania stażu do uprawnień budowlanych
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w sąsiedztwie siedziby Politechniki
  • możliwość pracy na część etatu: 1/2 lub 3/4

Wymagania

  1. wykształcenie wyższe techniczne elektryczne bądź ostatnie lata studiów
  2. biegła znajomość programu AutoCAD
  3. znajomość zagadnień projektowych w zakresie instalacji i sieci elektrycznych
  4. odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie w realizację zadań w zespole
  5. dodatkowym atutem jest umiejętność pracy w środowisku BIM (REVIT)

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.