Asystent projektanta instalacji elektrycznych 68 wyświetleń3 applications

Savi Technologie sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem automatycznych systemów detekcji i gaszenia ognia. Instalujemy i serwisujemy systemy gaśnicze na terenie całego kraju.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji i urządzeń przeciwpożarowych (detekcja pożaru, sterowanie gaszeniem, sygnalizacja, monitorowanie)
  • Tworzenie rysunków, schematów technicznych i rzutów instalacji
  • Przygotowywanie zestawień, opisów technicznych i specyfikacji instalacji
  • Komunikacja z klientem, koordynacja i uzgodnienia międzybranżowe
  • Realizacja projektów zgodnie z harmonogramem
  • Opracowywanie kompletnej dokumentacji projektowej wykonawczej i powykonawczej
  • Uczestnictwo w procesie certyfikacji produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów – min. 3 rok kierunku elektrycznego bądź pokrewnego), umożliwiające w przyszłości zdobycie uprawnień budowlanych do projektowania instalacji elektrycznych
  • Znajomość programów: AutoCAD/ZW CAD, MS Office (Excel, Outlook, Word)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych niskoprądowych
  • Znajomość norm i przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz prawa budowlanego
  • Wiedza na temat instalacji systemów gaszenia gazem i sygnalizacji pożaru
  • Prawo jazdy kategorii B (okazjonalne wyjazdy służbowe)

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się branży
  • Elastyczny czas pracy
  • Inspirujące środowisko pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy
  • Prywatną opiekę medyczną (bez dopłat)
  • Kartę Multisport (bez dopłat)
  • Dostęp do kafeterii MyBenefit
  • Kompleksowy program wdrożeniowy i szkolenia specjalistyczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

office@savitechnologie.pl

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.