Asystent Projektanta/Kosztorysant 28 wyświetleń1 application

Typ umowy:      umowa o pracę

Wymiar pracy:  pełny etat ( godz. 8-16)

Miejsce pracy:  Wrocław

Wynagrodzenie: w zależności od umiejętności

Wymagania – mile widziane umiejętności:

  • znajomość programów AutoCad i pakietu Office
  • umiejętność kosztorysowania
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie wyższe o specjalności ochrona środowiska, inżynieria sanitarna
  • wysoka kultura osobista, punktualność
  • sumienność wykonywanych obowiązków

Zakres obowiązków:

  • realizacja poleceń projektanta
  • zbieranie wytycznych na temat danego projektu.
  • prace związane z przygotowywaniem dokumentacji
  • wykonywanie rysunków technicznych w AutoCad
  • drukowanie i oprawa dokumentacji
  • weryfikacja zgodności części rysunkowej z opisową
  • kontakty z projektantami branżowymi
  • udział w delegacjach, wizjach lokalnych, nadzorach i naradach
  • kosztorysowanie na potrzeby przetargów

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wdrożenie w wykonywanie obowiązki i wsparcie zespołu
  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
  • pracę przy ciekawych i rozwojowych projektach
  • praktykę dla celów uzyskania uprawnień budowlanych projektowych i wykonawczych

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.