AUTOMATYK/ELEKTROMECHANIK 123 wyświetleń2 applications

Miejsce pracy: Wałbrzych, Opoczno

Zakres obowiązków:

• wykonywanie prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego,
• konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów ,
• prowadzenie i koordynacja prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami,
• tworzenie raportów z awarii oraz ich analiza wraz z działaniami naprawczymi zapobiegawczymi,
• zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do maszyn.

Wymagania:

• wykształcenie kierunkowe: techniczne
• aktualne uprawnienia energetyczne
• umiejętność odczytywania schematów elektrycznych
• umiejętność diagnozy i usuwania usterek w zakresie automatyki przemysłowej
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• dyspozycyjność do pracy w systemie jednozmianowym lub 4-brygadowym 12-godzinnym
• umiejętność pracy w zespole
• odpowiedzialność za powierzone zadania
• doświadczenie na podobnym stanowisku w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dużym atutem

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Cersanit,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji,
• stałe wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia,
• bezpłatny transport dla pracowników z okolic Wałbrzycha (z Kamiennej Góry, Boguszowa – Gorc),

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.