Doradca techniczno-handlowy w branży pomp ciepła, wentylacji i rekuperacji 88 wyświetleń2 applications

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Doradca techniczno-handlowy

Zakres obowiązków

Obowiązkiem pracownika będzie kontakt z klientem, wprowadzanie nowych klientów do systemu firmy, określanie zapotrzebowania cieplnego dla budynku, dobór urządzenia i przygotowywanie wycen. Dodatkowo współpraca z instalatorami i przeprowadzenie klienta przez proces inwestycji.

Praca w godzinach 8-16. Nie potrzebujemy osoby z doświadczeniem w branży(ale mile widziane). Bardzo ważne, aby kandydat spełniał wymagania. Istnieje możliwość dostosowania godzin pracy lub grafiku i pracę w nie pełnym wymiarze godzinowym.

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub zlecenie (w zależności od statusu pracownika)
  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • Możliwość skorzystania z opieki zdrowotnej lub Multisportu
  • Szkolenia branżowe
  • Możliwość uzyskania premii sprzedażowych

Wymagania

  1. Bezproblemowy kontakt z klientem firmy
  2. Punktualność i rzetelność w wykonywanej pracy
  3. Prawo jazdy kat. B
  4. Szybkie przyswajanie nowej wiedzy
  5. Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  6. Minimalna wiedza w zakresie pomp ciepła, energetyki, OZE

Koniec rekrutacji 24.07.2024

Liczba miejsc w procesie rekrutacji: 1

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.