INŻYNIER BUDOWY 93 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentacji technicznej na potrzeby kontraktu
  • Opracowywanie harmonogramów rzeczowo-finansowych
  • Bieżące raportowanie z postępów budowy
  • Kompletowanie operatów kolaudacyjnych
  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej
  • Nadzór nad robotami własnymi oraz podwykonawców
  • Rozliczanie robót własnych oraz podwykonawców
  • Współpraca z kierownikiem budowy, projektantami oraz innymi uczestnikami procesu budowlanego
  • Wykonywanie innych czynności niezbędnych do należytej realizacji kontraktu

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia do pracy
  • Podstawowe środki ochrony indywidualnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe techniczne po kierunku budownictwo
  2. Umiejętność czytania rysunków technicznych
  3. Dobra znajomość MS Office, AutoCAD oraz MS Project
  4. Dobra organizacja i umiejętność planowania pracy
  5. Prawo jazdy kat. B
  6. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.