INŻYNIER DS. PRODUKTÓW I PROJEKTÓW 1063 wyświetleń14 applications

Poszukujemy do pracy inżyniera ds. produktów i projektów

CW Lundberg jest szwedzką rodzinną firmą, która jest liderem na skandynawskim rynku w produkcji systemów zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w branży. W związku z rozwojem firmy na rynku Europejskim, a w szczególności Polskim poszukujemy inżyniera do pracy.

Zakres obowiązków:

Praca z dokumentacją i rysunkami technicznymi. Projektowanie z wykorzystaniem systemów firmy. Ofertowanie, obsługa i kontakt z klientami z branży budowlanej.

Oferujemy:

  • Rozwój w branży materiałów budowlanych;
  • Pracę w biurze z projektami;
  • Szkolenia, wyjazdy na budowy, szkolenie w głównej siedzibie w Szwecji;
  • Spotkania z ludźmi z branży oraz klientami;
  • Wymiar czasu pracy do ustalenia wspólnie (preferowany pełen etat);
  • Praca w nowym biurze w Dzierżoniowie;

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne;
  • Doświadczenie nie jest konieczne, może byś osoba w trakcie nauki bądź po studiach;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość oprogramowania AutoCad, CAD 3D np. SolidWroks, Adobe, MS;
  • Znajomość rysunku technicznego, budowlano-architektonicznego;
  • Zainteresowanie aspektami technicznymi w budownictwie i branży dekarskiej;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Wysoka kultura osobista;

Szukamy osób otwartych na zdobywanie nowych umiejętności i podnoszenie swoich kwalifikacji po przez udział w różnych projektach. W związku z rozwojem firmy przewidujemy, że przyszły pracownik będzie odbywał wyjazdy służbowe za granicę oraz na terenie Polski.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.