Inżynier budowy – Elektroenergetyka 138 wyświetleń

Twój zakres obowiązków:

  • Praca oraz nadzorowanie zadań przy budowie elektroenergetyki NN, SN oraz sieci trakcyjnej,
  • Opracowanie i kompletowanie dokumentacji technicznej,
  • Sporządzanie harmonogramów,
  • Opracowywanie raportów dziennych, tygodniowych, miesięcznych,
  • Uczestnictwo przy odbiorach robót,
  • Współpraca z Kierownikiem budowy, biurami projektowymi, firmami podwykonawczymi,
  • Uczestnictwo w kalkulacji i przygotowywaniu ofert przetargowych,
  • Kontrola budżetu powierzonego zakresu robót,
  • Uczestnictwo w planowaniu, organizacji i kontroli realizacji robót budowlanych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnicznym, energetycznym lub pokrewnym,
  • Wiedza z zakresu elektrotechniki, energetyki i znajomość zagadnień związanych z pracą przy urządzeniach elektroenergetycznych,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania schematów elektrycznych i projektów,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, AutoCAD,
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacjach na terenie Polski,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP (świadectwo kwalifikacyjne) E i D do 1kV (Najlepiej powyżej 1kV) w zakresie również sieci trakcyjnej,
  • Wiedza z zakresu sieci trakcyjnej,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Realną możliwość podnoszenia swoich kompetencji i kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy – możliwość potwierdzenia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych zarówno wykonawczych, jak i projektowych,
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy (m.in. telefon, komputer, samochód służbowy),
  • Pakiet świadczeń dodatkowych obejmujący m.in. dofinansowanie do wakacji, możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej Medicover, karty Multisport oraz grupowego ubezpieczenia na życie,
  • Pracę przy projektach pełnych wyzwań, z ludźmi o dużym doświadczeniu w branży kolejowej.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.