Inżynier budowy – Niemcy 138 wyświetleń1 application

Twoje przyszłe zadania:

  • wspieranie kierownika budowy w codziennych obowiązkach na budowie;
  • prowadzenie dziennika montażu oraz tabeli zaawansowania montażu i dostaw;
  • prowadzenie uzgodnień technicznych i ich przekazywanie podwykonawcom i wykonawcom ;
  • przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót;
  • zamawianie i rozliczanie zużycia materiałów;

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe – budownictwo, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • bardzo dobrej umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • dobrej znajomość języka niemieckiego lub angielskiego min. na poziomie B1;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office oraz AutoCAD;
  • samodzielności, zaangażowania i dyspozycyjności;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w zawodzie mile widziane (nie wymagane)

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat – gwarantujemy stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju,
  • wynagrodzenie za niemieckie dni świąteczne przypadające w dniu roboczym,
  • wynagrodzenie w euro, wypłacane terminowo do 10 dnia kolejnego miesiąca – doceniamy Twoją pracę,
  • premię za wynik osiągnięty na kontrakcie i utrzymanie warunków BHP – nagradzamy Twoje zaangażowanie,
  • urlop wypoczynkowy płatny w euro – dbamy o Twój komfort i wypoczynek,
  • podatki od wynagrodzeń odprowadzane w Niemczech – wszystko zgodnie z przepisami,
  • pełne ubezpieczenie w ZUS, A1, EKUZ,
  • dodatkową prywatną opiekę medyczną w Polsce, istnieje możliwość wykupienia przez Ciebie pakietu dla członków rodziny – dbamy o Twoje zdrowie i Twoich bliskich,
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW w Allianz Niemcy,
  • pełną, bezpłatną organizację wyjazdu i pobytu – nie musisz martwić się logistyką,
  • odzież roboczą i ochronną, narzędzia pracy – dostarczamy Ci niezbędne wyposażenie,
  • komputer, telefon – zapewniamy Ci narzędzia do skutecznej pracy,
  • bezpłatną, w pełni wyposażoną kwaterę (w tym dostęp do Internetu) – zapewniamy komfortowe warunki zakwaterowania,

Elastyczne wyjazdy do Polski – uwzględniamy Twój balans między pracą a życiem osobistym

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.