Inżynier Elektryk – Projektowanie instalacji elektrycznych 94 wyświetleń3 applications

Zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji projektowej instalacji , sieci i urządzeń elektrycznych
  • analizy i bilanse energii i mocy maksymalnych projektowanych obiektów

  • analiza i dobór optymalnych technicznych i ekonomicznych rozwiązań projektowych

  • koordynacja projektów z pozostałym członkami procesu projektowego

  • pełnienie Nadzoru Autorskiego nad realizacja robót budowlanych

  • udział w naradach koordynacyjnych budowy

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych i prestiżowych projektach

  • atrakcyjne warunki pracy i płacy

  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach

  • uzyskanie uprawnień projektowych

  • możliwość pracy na programie Revit i w środowisku BIM

  • praca w młodym dynamicznym zespole

  • wsparcie ze strony pozostałych współpracowników

Wymagania

  1. wykształcenie wyższe kierunkowe – elektrotechnika

  2. obsługa programu AutoCAD

  3. znajomość zagadnień projektowych w zakresie instalacji i sieci elektrycznych

  4. odpowiedzialność, sumienność

  5. zaangażowanie w realizację zadań w zespole projektowym

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.