INŻYNIER PRODUKTU 119 wyświetleń4 applications

ERGIS S.A. to środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań przemysłowych: folii stretch i taśm spinających PET.

To jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się spółek wchodzących w skład GRUPY ERGIS, grupy liczącej ok. 1000 pracowników, posiadającej zakłady produkcyjne w 5 lokalizacjach w Polsce i za granicą.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko INŻYNIERA PRODUKTU

Zapraszamy do aplikowania!

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie testów folii stretch w zakładach Klientów,
  • Wdrażanie i testy nowych koncepcji produktów, które mogą wzmocnić rynkową pozycję firmy,
  • Doradztwo w zakresie doboru produktu oraz ustawień automatów pakujących,
  • Bieżąca współpraca z technologiem w zakresie ulepszania istniejących i tworzenia nowych produktów,
  • Współpraca z Działem Sprzedaży w zakresie doboru produktu dla Klientów,
  • Przeprowadzanie audytów i wizyt reklamacyjnych,
  • Monitorowanie działań konkurencji i trendów na rynku opakowań foliowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz zorientowanie na Klienta,
  • Samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Gotowość do podróży służbowych (50%).

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko o dużej swobodzie działania,
  • Stabilną pracę w dużej rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość wykazania się w ciekawych projektach,
  • Motywujące wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia,
  • Dodatkowe benefity tj. ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, szkolenia.
Administratorem danych jest Ergis-Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 00-349, Tamka 16. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.