Inżynier Utrzymania Ruchu 119 wyświetleń2 applications

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie utrzymania sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Modernizację oraz instalację nowych maszyn
  • Analizowanie przyczyn awarii urządzeń produkcyjnych oraz wprowadzanie działań zapobiegawczych
  • Optymalizację kosztów części zamiennych

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowane dojazdy do pracy
  • Program rekomendacji pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Preferencyjne pożyczki

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, automatyka, elektornika)
  2. Doświadczenia w branży motoryzacyjnej mile widziane
  3. Znajomość programów CAD/CAM (AutoCad,Catia) poparte doświadczeniem
  4. Bardzo dobrej znajomości systemu Lean Manufacturing (5S,TPM,5Why,etc.) mile widziane
  5. Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego
  6. Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.