Inżynier w laboratorium mechanicznym 62 wyświetleń5 applications

Zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za montaż i demontaż stanowisk testowych, przygotowanie i ustawianie obiektów,
  • planowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie testów wytrzymałościowych trwałości i niezawodności konstrukcji lub ich elementów
  • analiza problemów badawczych, inicjowanie nowych rozwiązań, w tym tworzenie procedur badawczych,
  • tworzenie oraz identyfikacja zapisów, dokumentacji, raportów i prezentacji z przeprowadzanych badań i testów,
  • przyjmowanie próbek od klientów, wykonywanie oznaczeń i przygotowanie próbek do badań zgodnie z obowiązującymi normami i procedurami badawczymi,
  • obsługa i sprawdzanie wyposażenia pomiarowo-badawczego niezbędnego do wykonywania badań zgodnie z instrukcjami i procedurami,
  • dokumentowanie poszczególnych etapów pracy (w tym karty kontroli, sprawdzeń),
  • prowadzenie kontroli jakości poprzez wykonywanie próbek kontrolnych,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, dbanie o należyty stan narzędzi i sprzętu laboratoryjnego,
  • kontakt z klientem,
  • udział w realizacji projektów badawczych o zasięgu krajowym i zagranicznym.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w innowacyjnym przedsiębiorstwie,
  • kartę MultiSport,
  • ubezpieczenie na życie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria materiałowa, mechanika, lotnictwo lub pokrewne),
  • wiedza z zakresu mechaniki, wytrzymałości materiałów, materiałoznawstwa,
  • dobra znajomość MS Office,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej,
  • wiedza z zakresu wykonywania testów materiałowych według standardów europejskich oraz znajomość i wykorzystanie podstawowych metod statystycznych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • mile widziana znajomość programów do projektowania typu CAD,
  • umiejętność szybkiego uczenia się i nabywania umiejętności,
  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole,
  • rzetelność, dokładność, precyzja i samodzielność pracy,
  • dobrze rozwinięty zmysł techniczny,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium,
  • mile widziana znajomość obsługi maszyn wytrzymałościowych oraz siłowników MTS, wzbudnika drgań, komory klimatycznej,
  • umiejętność realizowania powierzonych zadań pod presją czasu.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.