Kierownik Robót Elektrycznych 452 wyświetleń

KIEROWNIK ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

▶️Wymagania:

– wykształcenie wyższe,

– uprawnienia budowlane- warunek konieczny,

– minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika robót elektrycznych, kierownika projektu.

– prawo jazdy kat. B

– obsługa komputera (pakiet MS Office oraz AutoCAD)

▶️Obowiązki:

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram, opcjonalnie funkcja kierownika robót
  • Pozyskiwanie podwykonawców branży elektrycznej, weryfikacja ofert,
  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, odbiorów etapów robót i rozliczeń finansowych etapów,
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość realizowanych prac oraz za dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu;
  • Nadzór nad realizacją robót z zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, projektu i BHP,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy, opiniowanie projektów wykonawczych do realizacji,
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora/ Generalnego Wykonawcy oraz projektantami;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie we współpracy z projektantem.

▶️Oferujemy:

– stabilną pracę w firmie budowlanej z 20-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku

– atrakcyjne wynagrodzenie

– rozwój zawodowy

– benefity

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.