Kierownik Robót Sanitarnych 564 wyświetleń1 application

KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH

▶️Wymagania:

– wykształcenie wyższe,

– mile widziane uprawnienia budowlane (ewentualnie chęć ich zdobycia w najbliższym czasie),

– minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika/ inżyniera robót sanitarnych,

– prawo jazdy kat. B

– obsługa komputera (pakiet MS Office oraz AutoCAD)

▶️Obowiązki:

  •  Bezpośredni nadzór nad realizacją robót sieci sanitarnych zewnętrznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram;
  • Bezpośredni nadzór nad pracownikami i sprzętem oraz firmami podwykonawczymi w tym koordynacja robót na placu budowy;
  • Zamawianie i nadzór nad dostawami materiałów w tym weryfikacja dostarczonych materiałów pod kątem zgodności z dokumentacją projektową oraz obowiązującymi normami;
  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, odbiorów etapów robót i rozliczeń finansowych wykonanych etapów,
  • Odpowiedzialność za jakość, terminowość realizowanych prac oraz za dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu;
  • Nadzór nad realizacją robót z zgodnie z zasadami BHP; udział w przeglądach służ BHP
  • Prowadzenie dokumentacji budowy; koordynacja obsługi geodezyjnej i geologicznej
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora/ Generalnego Wykonawcy oraz projektantami;
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie oraz powstałych kolizji we współpracy z projektantem.

▶️Oferujemy:

– stabilną pracę w firmie budowlanej z 20-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku

– atrakcyjne wynagrodzenie

– rozwój zawodowy

– benefity

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.