Księgowa / Księgowy – Specjalista / Specjalistka ds. kadrowych 113 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • formalna i rachunkowa kontrola dokumentów księgowych
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych, rejestrów VAT i kontrola rozrachunków
  • obsługa kadr i płac
  • wykonywanie bieżących zadań administracyjnych dot. firmy

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon służbowy, laptop,

  • System premiowy – uzależniony od wyników

  • Elastyczne podejście do pracownika

  • Kartę Multisport

Wymagania

  1. wiedza z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości
  2. wykształcenie kierunkowe
  3. dokładność
  4. bardzo dobra organizacja pracy
  5. umiejętności analityczne
  6. znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim Ms Excel
  7. znajomość oprogramowania Symfonia jest dodatkowym atutem

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.