Młodszy Analityk ds. Wyceny Portfeli Wierzytelności 92 wyświetleń2 applications

Opis stanowiska:

  • wycena pakietów wierzytelności na potrzeby statutowe Funduszy Inwestycyjnych oraz dla celów inwestycyjnych
  • analiza danych źródłowych służących do wyceny (obróbka danych wsadowych) – praca na dużych zbiorach danych generowanych przez różne podmioty
  • budowa/analiza otrzymanego modelu statystycznego celem ustalenia wartości godziwej instrumentu, jak również późniejsze przygotowanie raportów z wycen
  • modelowanie, optymalizacja oraz kontrola procesów wycen
  • współpraca z Klientem
  • udział w procesach due diligence oraz projektach doradczych

Wymagania:

  • absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów I stopnia na kierunkach matematyka, statystyka, ekonometria lub pokrewne
  • zaawansowana znajomość arkusza Excel
  • znajomość VBA, SQL lub Python mile widziane
  • wysokie zdolności analityczne, w szczególności interpretowanie danych ilościowych i statystycznych
  • umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dokładność i skrupulatność
  • pomysłowość i zaradność

Oferujemy:

  • udział w ciekawych i bardzo różnorodnych projektach z zakresu wyceny wierzytelności (współpraca z dużą ilością klientów – podmioty będące uczestnikami rynku finansowego), dzięki czemu można obserwować różne strategie i analizować porównawczo ich skuteczność)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i realizacji ambicji zawodowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia przygotowujące do realizacji postawionych zadań
  • pracę w młodym, kompetentnym i doświadczonym zespole
  • biuro w ścisłym centrum Warszawy (hybrydowy tryb pracy)
  • elastyczne godziny pracy (start pracy 8.00 – 10.00
  • przyjazne środowisko pracy i kultura organizacyjna oparta na wzajemnym szacunku

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.