Młodszy Konstruktor (Program Rozwojowy) 153 wyświetleń4 applications

Zakres obowiązków:

  • projektowanie nowych produktów zgodnie ze specyfikacjami klientów
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej 3D/2D zgodnie ze standardami klientów
  • integrowanie dokumentacji technicznej do systemu PLM
  • czynny udział w rozwoju nowych produktów
  • współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy (Niemcy/Francja)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne)
  • znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego oraz wymiarowania i tolerowania
  • podstawowa znajomość oprogramowania CAD 3D (preferowana CATIA V5)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie i kreatywność
  • sumienność i dokładność podczas realizacji powierzonych zadań

Oferujemy:

  • system premiowy
  • opieka medyczna Luxmed
  • karta Multisport
  • darmowe kursy językowe
  • szkolenia techniczne
  • stołówka pracownicza
  • świadczenia świąteczne

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.