Młodszy Mechatronik (Program Rozwojowy) 152 wyświetleń6 applications

Zakres obowiązków:

  • Czynny udział w budowaniu stanowisk i prototypów do celów akwizycyjnych
  • Przeprowadzanie testów oraz analiz
  • Przygotowywanie raportów po testach
  • Kontakt z klientem wewnętrznym
  • Analiza specyfikacji technicznych
  • Proponowanie i wdrażanie usprawnień
  • Udział w analizach wykonalności prototypu – określanie punktów blokujących i ich rozwiązywanie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość podstaw elektroniki (mile widziane)
  • Znajomość sprzętu pomiarowo laboratoryjnego (oscyloskop, multimetr) (mile widziane)
  • Znajomość podstaw języka Python, C, JS, LabVIEW (mile widziane)
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Sumienność i dokładność podczas realizacji powierzonych zadań

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.