Naczelnik Wydziału Rejonu Fabryczna 115 wyświetleń

Zakres obowiązków

• nadzór i prowadzenie działań związanych z przygotowaniem i realizacją zadań inwestycyjnych w ramach Dzielnicy,

• nadzór i prowadzenie działań związanych z przygotowaniem i realizacją zadań remontowych w ramach Dzielnicy,

• koordynowanie zadań dotyczących partycypacji społecznej, w tym Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, Funduszu Osiedlowego i Programu inicjatyw lokalnych w ramach Dzielnicy,

• współpraca z zespołem inspektorów nadzoru inwestorskiego oraz innymi komórkami organizacyjnymi oraz komórkami organizacyjnymi Urzędu, jednostkami organizacyjnymi i spółkami Gminy Wrocław w zakresie koordynacji i planowania robót,

• nadzór i współpraca przy przygotowywaniu odpowiedzi na bieżącą korespondencję kierowaną do komórki organizacyjnej dotycząca realizowanych zadań,

• nadzór nad prawidłowym i terminowym wykonywaniem zadań oraz załatwianiem spraw przekazanych podległym pracownikom (zarządzanie zespołem),

• nadzór nad przestrzeganiem przez podległych pracowników prawa, regulaminów wewnętrznych, wewnętrznych aktów normatywnych, tajemnicy określonej odrębnymi przepisami oraz ochrony danych osobowych,

• nadzór nad warunkami pracy podległych pracowników, usprawnienie organizacji, metod i form pracy,

• wykonywanie innych, nie wymienionych wyżej, czynności służbowych związanych z zakresem działania Rejonu Dzielnicy – z polecenia bezpośredniego przełożonego.

Oferujemy

  • Bezpłatny parking dla samochodów
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Niskooprocentowane pożyczki mieszkaniowe i z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • Dofinansowanie do paczek świątecznych dla dzieci
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Stabilność zatrudnienia
  • Przyjazna atmosfera pracy

Wymagania

–  obywatelstwo polskie (o stanowisko mogą ubiegać się obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zgodnie z ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych),

– pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

– nieposzlakowana opinia,

– kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

– wykształcenie wyższe (preferowane specjalności związane z budownictwem),

– udokumentowane minimum 5 lat stażu pracy, w tym co najmniej rok na stanowisku kierowniczym lub związanym z kierowaniem zespołem ludzi,

– znajomość aktualnie obowiązujących przepisów w zakresie procesów inwestycyjnych i ustawy prawo zamówień publicznych,

– znajomość branży drogowej (umiejętność czytania dokumentacji techniczno-budowlanej),

– znajomość prawa budowlanego,

– praktyczna znajomość pakietu Office (Word, Excel),

– znajomość topografii Wrocławia,

– predyspozycje osobowościowe: zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia, umiejętność planowania i przewidywania, umiejętność oceny ryzyka, zdolność zarządzania zespołem, umiejętność prowadzenia wielu procesów jednocześnie (wielozadaniowość), dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów, kreatywność, sumienność, umiejętność zarządzania sytuacjami kryzysowymi, umiejętność radzenia sobie ze stresem, komunikatywność.

Wymagania dodatkowe:

– prawo jazdy kat. B,

– mile widziane doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.