Osoba dozoru górniczego, mechanicznego, elektrycznego i mierniczego pod ziemią (Lubin) 288 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • nadzorowanie i organizowanie procesów wydobycia i produkcji
  • kierowanie podległym zespołem oraz utrzymanie wysokiej motywacji do pracy
  • nadzorowanie i realizowanie założonych celów wydobywczych i efektywnościowych
  • organizowanie prac zgodnie z wewnętrznymi regulacjami, przepisami prawa i strategią firmy
  • zapewnienie wymaganej przepisami dokumentacji prac
  • współuczestniczenie w budowaniu strategii i celów biznesowych firmy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe („Barbórka”, Karta Górnika, urlop dodatkowy, deputat węglowy, bony na posiłki profilaktyczne, dofinansowanie dojazdu do pracy)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą i wczasy w naszym ośrodku nad morzem, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, bony świąteczne)

Wymagania

  • wykształcenie ukierunkowane
  • stan zdrowia pozwalający na pracę pod ziemią
  • umiejętność pracy w zespole, w dynamicznym środowisku
  • dyspozycyjność
  • gotowość pracy w systemie zmianowym

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.