Praca dodatkowa dla studentów – oględziny pojazdów na aplikacji mobilnej 141 wyświetleń6 applications

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie oględzin pojazdów na aplikacji mobilnej DEKRA

 Oczekujemy:

  • status ucznia lub studenta
  • posiadanie środka lokomocji (samochód, motocykl, etc.)
  • znajomość budowy pojazdów
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • szkolenia w zakresie oględzin pojazdów wg metodologii DEKRA z wykorzystaniem aplikacji mobilnych DEKRA
  • elastyczne godziny pracy, pozwalające połączyć naukę z pracą (praca poniedziałek-piątek) z podawaniem godz. dyspozycyjności w aplikacji mobilnej,
  • atrakcyjne warunki finansowe (od 85 zł / 1 oględziny pojazdu) *)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w zakresie oględzin pojazdów przydatne w pracy jako rzeczoznawca samochody, doradca techniczny w serwisie, diagnosta samochodowy
  • perspektywę rozwoju zawodowego i możliwości współpracy z DEKRA jako rzeczoznawca samochodowy (B2B),
  • pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się organizacji

*) kwota netto dla statusu studenta/ucznia do 26 lat; średni czas trwania oględzin 1 poj. 45-60 min.; w zleceniu zawarty limit 30 km (tam i z powrotem); każdy kolejny km: 1,15 zł/km; koszt dojazdu liczony wg pętli: START – Oględziny 1.poj. – Oględziny 2.poj – Oględziny 3.poj.-….- KONIEC; dla zleceń oględzin grupowych: od 2 poj. w tym samym miejscu – osobny cennik

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.