Praktykant / Młodszy Specjalista ds. sprzedaży usług IT 127 wyświetleń3 applications

Zakres obowiązków

• Sprzedaż rozwiązań i usług oferowanych przez firmę
• Budowanie bazy klientów poprzez aktywne pozyskiwanie nowych leadów
• Zrozumienie i przedstawianie klientom korzyści wynikających z zastosowania technologii AI, BI, RPA i rozwoju oprogramowania
• Analiza rynku, konkurencji i trendów w dziedzinie AI
• Analiza zapytań klientów w języku niemieckim i angielskim
• Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży – obsługa leadów
• Po przeszkoleniu – przygotowywanie ofert, zamówień oraz umów handlowych
• Przygotowywanie prezentacji i udział w tworzeniu materiałów marketingowych
• Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
• Współpraca z zespołem technicznym w celu zrozumienia i przekazywania specyfikacji klientów

Oferujemy

• pracę w pełni zdalną (z możliwością wyjazdów delegacyjnych)
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczną formę współpracy (B2B/ UZ/ UoP)
• dodatki paliwowe w przypadku podróży służbowych
• system premiowy oraz inne premie zgodne z polityką firmy
• system benefitowy (LuxMed, ubezpieczenie grupowe, język angielski)

Wymagania

• Zainteresowanie sprzedażą usług IT (automatyzacja procesów, AI, BI, rozwój oprogramowania)
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
• Wysoki poziom komunikatywności, sumienność oraz wysoka kultura osobista
• Kreatywność w przygotowywaniu prezentacji dla klientów
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami anglojęzycznymi
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami
niemieckojęzycznymi
• Samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
• Zainteresowanie i chęć nauki w zakresie przygotowania ofert handlowych (w tym również zgodnych z PZP)
• Umiejętność lub chęć nauki czytania dokumentacji technicznej i projektów wykonawczych branży IT
• Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych
• Chęć zrozumienia technologii AI i umiejętność tłumaczenia technicznych aspektów na język biznesowy
• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów – związane z zarządzaniem, marketingiem/sprzedażą, informatyką lub pokrewnym obszarem

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.