Praktykant w biurze projektowym instalacji elektrycznych 102 wyświetleń3 applications

FB Thlon to firma sektora projektowego działająca na rynku sieci i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych. Świadczymy usługi dla zleceniodawców z całego kraju. W latach 2012-2022 zaprojektowaliśmy ponad 1 500 000 m2 powierzchni! Działamy kompleksowo zapewniając obsługę procesu projektowego wraz z uzyskaniem niezbędnych dokumentów prawnych i uzgodnień.

Działamy nowatorsko – jako pierwsi w Polsce realizowaliśmy duże projekty użyteczności publicznej w standardzie pasywnym a nawet zeroenergetycznym. Zmniejszenie energochłonności projektowanych budynków wynika z szerokiej optymalizacji projektowej i racjonalizacji stosowanych technologii już na etapie koncepcji. Przygotowujemy budynki pod kątem certyfikacji LEED oraz BREEAM.

Zapraszamy do odbycia praktyk studenckich w naszej firmie.

Głównym celem praktyki studenckiej w naszej pracowni jest zapoznanie z funkcjonowaniem procesu projektowego w zakresie instalacji elektrycznych oraz niskoprądowych. Praktykant będzie wspierał projektantów w realizacji bieżących zadań projektowych oraz będzie uczestniczył w kompletowaniu wydawanych dokumentacji.

Zakres praktyki:
1. Praktyczne ugruntowanie zagadnień dotyczących projektowania instalacji elektrycznych.

2. Wykonywanie obliczeń natężenia oświetlenia.

3. Rozmieszczanie urządzeń poszczególnych systemów niskoprądowych na rzutach architektonicznych (CCTV, KD, SSWiN, SSP, LAN).

4. Uczestniczenie w opracowaniu schematów elektrycznych oraz niskoprądowych.

5. Opracowanie opisów technicznych poszczególnych systemów oraz instalacji.

6. Pozyskiwanie danych niezbędnych do realizacji przydzielonych zadań.

7. Koordynacja prac w powierzonym zakresie i terminie.

8. Kompletowanie dokumentacji projektowej.

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.
Wyślij mi e-mailem takie oferty pracy