Praktyki w Dziale Jakości 145 wyświetleń1 application

Zakres obowiązków

– udział w tworzeniu i aktualizacji dokumentacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością,

– aktualizacja elektronicznej bazy do nadzorowania dokumentacji systemowej,

– analiza danych jakościowych oraz przygotowywanie raportów,

– wspieranie procesu nadzorowania i wdrażania działań korygujących i zapobiegawczych,

– analiza procesów pod kątem usprawnień jakościowych.

Oferujemy

– możliwość zdobycia doświadczenia w dziale Jakości w firmie będącej jednym z trzech czołowych dostawców elektrolitu na świecie,

– pracę w międzynarodowym środowisku,

– niezbędne szkolenia na stanowisku,

– obiady w naszej kantynie.

Wymagania

– chęć nauki i zdobycia doświadczenia,

– zainteresowanie zagadnieniami z obszaru jakości i/lub chemii,

– dyspozycyjność do odbycia bezpłatnej praktyki stacjonarnej w naszym zakładzie
w Prusicach,

– praktyczna znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point),

– studia magisterskie/inżynierskie (preferowane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Zarządzanie Jakością, kierunki chemiczne).

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.
Wyślij mi e-mailem takie oferty pracy