Specjalista ds. Projektów 102 wyświetleń1 application

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie projektami instalacji urządzeń dźwigowych (windy, podnośniki, schody ruchome) i ich terminowa realizacja
  • Zapewnianie odpowiednich zasobów dla wykonania poszczególnych etapów projektów
  • Nadzór i koordynacja prac montażowych urządzeń dźwigowych na budowach
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej urządzeń dźwigowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy oraz kontakt z klientami w zakresie realizacji projektu
  • Współpraca z jednostkami certyfikującymi w zakresie badań oceny zgodności i rejestracji urządzeń dźwigowych
  • Ocena potencjalnego ryzyka przy realizacji projektów i jego odpowiednie zabezpieczenie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju osobistego
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej za 1zł
  • Możliwość skorzystania z karty Multisport za 1zł
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

Wymagania

  • Znajomość pakietu Office (Excel) oraz środowiska programu AutoCad lub pokrewnych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację pisemną
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Ważne prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Proaktywność oraz samodzielność w działaniu
  • Umiejętność ustalania priorytetów w zakresie powierzonych zadań
  • Zorientowanie na realizację planów oraz celów

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w branży technicznej, budowlanej, dźwigowej lub pokrewnej
  • Wykształcenie techniczne (mile widziany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub podobny)

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.