Specjalista ds. sieci i zasilania trakcji tramwajowej 43 wyświetleń

Zakres zadań:

  • udział w okresowych przeglądów i pomiarów stanu technicznego elementów infrastruktury sieci trakcyjnej i elektroenergetycznej;
  • udział w planowaniu remontów i modernizacji infrastruktury sieci i zasilania trakcji tramwajowej;
  • wparcie w nadzorowaniu realizacji umów z firmami zew. w zakresie konserwacji, modernizacji, remontów oraz usuwania skutków awarii sieci trakcyjnej, stacji prostownikowych, linii kablowych trakcyjnych;
  • przygotowanie i weryfikacja kosztorysów wstępnych, powykonawczych, inwestorskich;
  • udział przy sporządzaniu przetargowej dokumentacji na remont i przebudowy infrastruktury sieciowej i elektroenergetycznej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pakiet socjalny;
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne /kierunek elektroenergetyczny, elektrotechniczny lub energetyka lub w trakcie nauki;
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu funkcjonowania sieci i zasilania trakcji;
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office, podstawowa  znajomość programów typu AutoCad i Norma Pro.

Wymagania preferowane:

  • uprawnienia budowlane do kierowania, nadzorowania i kontrolowania robót w zakresie instalacji elektrycznych /specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych/ lub w trakcie zdobywania;
  • uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji i dozoru urządzeń i sieci elektroenergetycznych do 15kV/lub w trakcie zdobywania;
  • uprawnienia SEP D i E powyżej 1 kV;
  • prawo jazdy kat. B.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.