Stanowisko: Specjalista 17 wyświetleń

Lokalizacja miejsca pracy: Jastrzębie-Zdrój; ul. Rybnicka 6; 44-335

Zespół: Zespół Pracowni Badań Gazów i Pyłu Kopalnianego

Rozkład czasu pracy (tryb pracy):

  • Zmianowy

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie sprawozdań, opracowań w zakresie działalności rzeczoznawczej w trzech grupach zagrożeń: grupa XV – zagrożenia metanowe i pyłowe, grupa XVI – zagrożenia pożarowe oraz grupa XVIII – zagrożenia wyrzutem gazów i skał
  • Sporządzanie opinii w sprawach dotyczących ruchu zakładu górniczego
  • Opracowywanie, wdrażanie i realizowanie procedur postępowania laboratoryjnego oraz dokumentów wymaganych przez systemy jakości i regulowanych przepisami prawa
  • Nadzór nad wyposażeniem pomiarowym i badawczym
  • Wykonywanie pomiarów, oznaczeń
  • Pobieranie próbek węgla kamiennego oraz wykonywanie badań, pomiarów, oznaczeń w Podziemnych Zakładach Górniczych Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A., pomiary wykonywane in-situ celem wykonywania typowych i cyklicznych pomiarów, badań w zakresie zagrożeń naturalnych

Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnej oraz stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • System wdrożenia pracownika
    • Proces szkolenia wstępnego, przygotowującego do wykonywania prac inspekcyjnych laboratoryjnych
    • Rozwój zawodowy, udział w szkoleniach
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe, dofinansowanie do wypoczynku itp.)

Od Kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego: górnictwo, geologia, eksploatacja złóż, ochrona środowiska.
    • Dyspozycyjności
    • Samodzielności w trakcie realizacji zadań
    • Otwartości do współpracy w zespole
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
    • Prawa jazdy kat. B, gotowość do korzystanie z samochodu własnego do celów służbowych
    • Bardzo dobra organizacji pracy własnej
    • Dodatkowym atutem będzie:
      • Zaświadczenia o odbytym szkoleniu dla pracowników dołowych zatrudnionych na stanowiskach robotniczych – pracowników zatrudnionych pod ziemią w zakresie przepisów BHP, bezpieczeństwa pożarowego, występujących zagrożeń, porządku i dyscypliny pracy, zasad łączności i alarmowania, znajomości rejonu pracy, a także zgłaszania wypadków i zagrożeń
      • Znajomość zagadnień systemowych z obszaru wymagań norm PN-EN ISO/IEC 17025/ PN-EN ISO 9001

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV do dnia 31.07.2024 r.

Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu art. 4 pkt 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04), w celu udziału w obecnej rekrutacji
i przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Centralne Laboratorium Pomiarowo – Badawcze sp. z o.o., z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, przy ul. Rybnickiej

Jednocześnie oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz, iż zostałam/em poinformowana/y o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.”

Informujemy ,że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Po zakończonej rekrutacji lub upływie przechowywania zgodnie z klauzulą RODO dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.