Zakres obowiązków

  • udział w zadaniach kontrolno-analitycznych w zakresie oceny prowadzenia eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych;
  • kontrolowanie przestrzegania przepisów wynikających z ustawy – Prawo energetyczne w zakresie zaopatrzenia w energię elektryczną;
  • przygotowywanie opinii dot. opracowań technicznych w zakresie energii elektrycznej;
  • koordynowanie działalności inwestorów w zakresie możliwości wykorzystania istniejącej infrastruktury energetycznej oraz optymalnych kierunków rozbudowy;
  • wspieranie inwestorów, zarządców i użytkowników w opracowaniu planów wykorzystania systemów zaopatrywania w energię elektryczną na potrzeby Sił Zbrojnych RP;
  • weryfikowanie poziomu stosowania nowoczesnych technologii energetycznych odnawialnych źródeł energii (OZE) w resorcie ON;
  • prowadzenie szkoleń i doradztwa technicznego oraz popularyzowanie zasad racjonalnego gospodarowania paliwami i energią.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka zasadnicza 5200 zł brutto + dodatek stażowy (do 20%) +nagroda roczna+nagroda uznaniowa,
  • możliwość uzyskania dodatkowych świadectw kwalifikacyjnych,
  • udział w WEKK (Wojskowej Energetycznej Komisji Kwalifikacyjnej),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych na kursach, szkoleniach,
  • nowoczesne urządzenia i narzędzia pracy,
  • możliwość poznania specjalistycznego sprzętu wojskowego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • dofinansowanie do karty Multisport.

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie średnie (elektroenergetyczne),
  • podstawowa znajomość ustawy Prawo energetyczne, Prawo budowlane,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność obsługi komputera i programów typu Ms. Office,
  • obywatelstwo polskie,
  • niekaralność.

Wymagania pożądane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia kwalifikacyjne SEP – dozór G1,
  • samodzielność,
  • komunikatywność,
  • umiejętność analizy i opracowania tekstów,
  • umiejętność analizy i syntezy informacji,
  • umiejętność stosowania prawa w praktyce.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV,
  • oświadczenia kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.