Stażysta w Dziale Konstrukcyjnym 141 wyświetleń2 applications

Od prawie 30 lat działamy na rynku artykułów wspierających sprzedaż. Jesteśmy międzynarodowym liderem w branży POS. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia designu i developmentu, posiadamy największe w branży zasoby produkcyjne. Współpracujemy z międzynarodowymi koncernami a nasz zasięg działania obejmuje większość krajów europejskich. Mamy swoje biura konstrukcyjno-sprzedażowe w Anglii, Francji i Niemczech.

Jesteśmy pracodawcą, który zapewnia atmosferę pracy otwartą na innowacyjność i współpracę. Wierzymy w rozwój firmy poprzez rozwój jej pracowników. Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową oraz wspierać dalszy dynamiczny rozwój firmy, dlatego obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stażysta w Dziale Konstrukcyjnym

Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie wspomagała Dział Konstrukcyjny w:

• Projektowaniu, modelowaniu 3D oraz opracowywaniu dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej
  • Wdrażaniu nowych rozwiązań konstrukcyjnych w ramach prowadzonych projektów
  • Wykonywaniu prototypów
  • Pracach projektowych w zakresie konstruowania wyrobów
  • Tworzeniu procesów technologicznych i doborze materiałów
  • Spotkaniach projektowych
  • Bieżącym raportowaniu postępu prac

Oczekujemy:

• Statusu studenta lub absolwenta uczelni wyższej o kierunku technicznym
  • Dobrej znajomości SolidWorks
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • Wiedzy w zakresie tworzenia dokumentacji technicznej
  • Podstawowej znajomości technologii wytwarzania
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole projektowym
  • Umiejętności pracy pod presją czasu zgodnie z wyznaczonym harmonogramem

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ciekawe, inspirujące projekty, realizowane w oparciu o najnowsze technologie
  • Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / zlecenie
  • Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowania do pakietu sportowego
  • Możliwość kontynuowania współpracy po okresie stażu

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.