Trener programowania i matematyki w grze Minecraft dla Dzieci w wieku 7-12 lat (OD WRZEŚNIA 2024) 846 wyświetleń4 applications

Trener programowania w grze Minecraft dla Dzieci w wieku 7-12 lat (OD WRZEŚNIA 2024)

Opis stanowiska

Trener z programowania  przy pomocy Minecraft?

Twoim zadaniem będzie prowadzenie zajęć edukacyjnych w świecie gry Minecraft dla dzieci od 7 do 12 lat. Zapewniamy gotowe scenariusze spotkań, mapy, szkolenie trenerskie.

Do współpracy zapraszamy studentów kierunków humanistycznych (pedagogika, psychologia) oraz technicznych. Podczas zajęć uczymy najmłodszych kodowania w blokowym języku LUA oraz podstaw matematyki, w trakcie wspólnej gry na serwerze kształcimy także kompetencje miękkie (projekty zespołowe).

Wymagania

Czy to praca dla Ciebie?

Tak, jeżeli:

• Znasz dobrze grę Minecraft,

• Prowadziłeś/aś już zajęcia z dziećmi i wiesz, że to wymagające ale satysfakcjonujące zajęcie 🙂

• Umiesz programować (dla osób technicznych) lub chcesz się nauczyć podstaw (dla osób humanistycznych),

• Znasz komendy Minecraft, umiesz wgrywać mody (dla osób technicznych) lub umiesz zapanować nad grupą rozemocjonowanych dzieci (dla osób humanistycznych),

Mile widziane prawo jazdy i status studenta. Podziel się swoją pasją i dołącz do zespołu trenerskiego!

Miejsce prowadzenia zajęć stacjonarnych w naszej placówce: Fabryczna ul.Legnicka i/lub Krzyki  ul.Nenckiego  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV + list motywacyjny).

Oferujemy

Praca: od WRZEŚNIA 2024

Stawka: 65 zł/brutto/zajęcia Zajęcia trwają 1,5 h

Umowa zlecenie.

Praca w godzinach popołudniowych poniedziałek – piątek  od 16:30 oraz/lub soboty i niedziele.

Elastyczny grafik. W sierpniu organizujemy szkolenia niezbędne do prowadzenia zajęć.

Chcesz przed rozpoczęciem pracy nabyć odpowiednich kompetencji do prowadzenia zajęć? Dołącz do naszego zespołu już teraz. Będziesz brał udział w naszych bieżących zajęciach z Dziećmi a nasi Trenerzy wprowadzą Cię w ten fascynujący świat nauki poprzez zabawę 🙂

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.