Inżynier Utrzymania Ruchu 342 views4 applications

GRUPA ERGIS, środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań przemysłowych, folii do pakowania żywności i farmaceutyków, folii hydroizolacyjnych z PVC  oraz folii stretch poszukuje kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Oława

Opis stanowiska

  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie maszyn i urządzeń,
  • Diagnozowanie przyczyny awarii,
  • Realizowanie przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie, wyższe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/ elektromechanika / automatyka,
  • Znajomość ogólnej mechaniki, elektryki, automatyki, sterowników PLC, pneumatyki,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Zmysł analityczny, techniczny oraz sumienność i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju w prężnie działającej organizacji,
  • Pracę w systemie zmianowym,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Dodatkowe benefity tj. ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, szkolenia specjalistyczne.

More Information