Technolog 115 views

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie procesów technologicznych, normowanie operacji technologicznych i określanie parametrów wpływających na zdolności produkcyjne;
  • Wprowadzanie i modyfikacja danych w systemie INFOR LN oraz SIEMENS TEAMCENTER;
  • Tworzenie instrukcji technologicznych dotyczących powierzonego obszaru;
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych;
  • Proponowanie kierunków modernizacji technologii w powierzonym obszarze;
  • Planowanie i aktualizacja lokalizacji urządzeń i narzędzi;
  • Opracowywanie kompletacji technologicznych do wycen pojazdów prototypowych;
  • Prowadzenie analizy obciążenia, typowanie do upłynnienia zbędnych lub posiadanych w nadmiarze narzędzi i przyrządów;
  • Prowadzenie testów nowych rozwiązań i zakup urządzeń, narzędzi i przyrządów oraz nadzorowanie ich wdrażania do produkcji.

Oferujemy

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%.
  • Stabilne warunki zatrudnienia – Umowa o pracę.
  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników.
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop.
  • Dodatek motywacyjny.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe techniczne);
  • Min. 5 letnie doświadczenie zawodowe jako technolog (montaż lub obróbka lub pokrewne);
  • Znajomość zagadnień dotyczących nitowania i połączeń skręcanych;
  • Znajomość zagadnień dotyczących instalacji elektrycznych i pneumatycznych, diagnostyki samochodowej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wielozadaniowość i umiejętność samoorganizacji pracy;
  • Znajomość rysunku technicznego i systemów CAD;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;

More Information