Inżynier Procesu – Projektant 1143 wyświetleń31 applications

Informacje o firmie

NIRAS oferuje kompleksowe projektowanie techniczne, zarządzanie inwestycjami oraz specjalistyczne doradztwo techniczne dla firm z sektora spożywczego, browarniczego, napojów, farmaceutycznego i zasobów odnawialnych. Projektując staramy się wykorzystywać najnowsze dostępne technologie przy jednoczesnym uwzględnieniu wymogów ochrony środowiska naturalnego. Nasze projekty realizowane są w zgodzie z obowiązującym prawem polskim i europejskim.
NIRAS stawia na kompleksową obsługę projektów, stąd każdy projekt realizowany jest przez zespół doświadczonych specjalistów typowanych przez kierownika w oparciu o zakres projektu.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie procesowe instalacji procesowych w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, chemicznym i zaawansowanych technologii.
  • Bilansowanie projektowanych instalacji w zakresie masy i ciepła oraz specyfikowanie instalacji i jej elementów.
  • Dobór i specyfikacja elementów instalacji.
  • Inwentaryzacje procesowe istniejących instalacji produkcyjnych.
  • Definiowanie funkcjonalności procesowej projektowanych instalacji.
  • Przygotowywanie rysunków PFD, P&ID.
  • Przygotowanie rzutów i przekrojów oraz rysunków 3D w AutoCAD.
  • Nadzór nad realizacją i uruchomieniami.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w wielobranżowym zespole inżynierskim przy ciekawych projektach przemysłowych, zdobycia i poszerzenia doświadczenia zawodowego przy realizacji złożonych obiektów przemysłowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z myślą o długoterminowej współpracy
  • Pracę w zespole posiadającym dużą wiedzę i doświadczenie projektowe i realizacyjne
  • Przyjazną atmosferę i warunki pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dostęp do platformy LinkedIn Learning
  • Możliwość pracy z międzynarodowymi klientami.

Wymagania

  • Absolwent lub student wydziału inżynierii chemicznej, wydziału mechaniczno-energetycznego lub mechanicznego lub inżynierii środowiska
  • Znajomość AutoCAD w zakresie projektowania 2D i 3D
  • Prawo jazdy, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średniozaawansowanym.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.