Junior Python Developer 444 wyświetleń38 applications

Zakres obowiązków

Jesteśmy zespołem programistów zajmujących się rozwojem oraz utrzymaniem sklepów internetowych opartych na modelu SaaS. Na co dzień opracowujemy rozwiązania wspomagające pracę pozostałych działów firmy, za pomocą pisanych przez nas integracji z zagranicznymi platformami, rozszerzamy ofertę sklepu na rynki europejskie oraz dbamy o formę wizualną oraz poprawne działanie naszych witryn. Jeśli lubisz programować i poznawać nowe technologie, chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce i cenisz sobie atmosferę daleką od korporacyjnych standardów – dołącz do nas, czekamy na ludzi takich jak Ty!

  • Tworzenie oprogramowania zapewniającego integrację danych pomiędzy systemami za pomocą API

  • Pisanie skryptów wspierających codzienną pracę pozostałych działów w firmie

  • Automatyzacja zadań

  • Wsparcie w opracowywaniu i korzystaniu z aplikacji internetowych do użytku wewnętrznego

  • Diagnostyka poprawności działania aplikacji (monitorowanie zdarzeń, przeszukiwanie logów)

Wymagania

  1. Umiejętność programowania obiektowego w języku Python

  2. Umiejętność korzystania z protokołu HTTP oraz REST API

  3. Podstawowa znajomość GIT (GitHub)

  4. Podstawowa znajomość SQL (MySQL)

  5. Swobodne korzystanie z shella w Linuksie w zakresie uruchamiania prostych komend

  6. SOLID

Oferujemy

  • Wzmacnianie dobrych praktyk programowania dzięki regularnemu Code Review

  • Niekorporacyjna atmosfera

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca w biurze w centrum Wrocławia z możliwością częściowej pracy zdalnej

  • Rodzaj umowy do uzgodnienia: B2B, Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło. Proponowane wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia) : 4.0 – 5k brutto dla UoP (może się zmienić względem preferowanej umowy).

  • Możliwość niepełnego wymiaru etatu.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.