Młodszy inżynier konstruktor 588 wyświetleń26 applications

Firma Industrade Sp. z o. o., wspierająca obszary logistyczne oraz procesy produkcyjne w branży automotive i AGD poprzez wytwarzanie różnego typu konstrukcji, maszyn i urządzeń oraz innych wyrobów, ogłasza nabór na stanowisko:

Młodszy inżynier konstruktor

Zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu oraz wytwarzaniu nowych produktów (www.industrade.pl)
  • tworzenie nowych produktów przy pomocy oprogramowania SOLIDWORKS 3D CAD,
  • sporządzanie dokumentacji projektowej (głównie rysunki techniczne – poglądowe, wykonawcze i złożeniowe)
  • nadzór nad przydzielonymi projektami
  • kontakt z klientami, podwykonawcami oraz dostawcami

Oferujemy

  • umowę o pracę – pełny etat (absolwenci),
  • umowa zlecenie (studenci),
  • możliwość poszerzania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia jako konstruktor,
  • praca w systemie jednozmianowym
  • prywatny pakiet medyczny oraz grupowe ubezpieczenie na życie po ukończeniu okresu próbnego (3 miesiące)

Wymagania

  • absolwenci lub studenci ostatniego roku wydziałów mechanicznych (szczególnie mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • Solidna znajomość podstaw rysunku technicznego,
  • Przynajmniej podstawowa umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej w dowolnym systemie CAD 3D
  • Kreatywność w rozwiazywaniu problemów i wykorzystywaniu dostępnych narzędzi
  • Otwartość i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;

Mile widziane

  • Mile widziani absolwenci wyższych szkół technicznych i osoby rozpoczynające karierę zawodową, chcące rozwijać się w kierunku konstruowania i projektowania
  • obsługa programu SOLIDWORKS

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.