(Młodszy) Inżynier Sieci Szerokopasmowych 202 wyświetleń12 applications

Miejsce pracy: Wrocław, Strzegomska 42 AB (Millennium Towers)

Firma ELEKTIM sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu infrastruktury telekomunikacyjnej (sieci szerokopasmowe). Poszukujemy młodego, odpowiedzialnego i utalentowanego inżyniera, który jest gotów do nauki, podejmowania wyzwań i chce rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie sieci szerokopasmowych zgodnie z najnowszymi standardami.
  • Współpraca z zespołem w procesie projektowania.
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej oraz budowlanej.
  • Uzgodnienia projektów z urzędami i innymi instytucjami.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (telekomunikacja albo podobne) lub w trakcie studiów.
  • Znajomość programów CAD (AutoCAD/BricsCAD).
  • Mile widziana znajomość QGIS (lub podobnego systemu klasy GIS).
  • Mile widziana umiejętność czytania map geodezyjnych.
  • Otwartość na nowoczesne technologie informatyczne.
  • Chęć nauki i rozwijania umiejętności – doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy i elastyczne urlopy, dostosowane do potrzeb Twoich i zespołu.
  • Możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu.
  • Możliwość pracy na pełen etat albo pół etatu – umowa zlecenie, umowa o pracę lub umowa o dzieło. Dla studentów oferujemy także możliwość pracy na pełen etat w okresie wakacyjnym i przejście na ½ lub 2/3 etatu w roku akademickim.
  • Pracę w rozwijającej się firmie z ambitnymi planami na przyszłość.
  • Brak korporacyjnej atmosfery.
  • Krótki proces rekrutacji.
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji. Chcemy, abyś awansował na wyższe stanowisku w pierwszym roku pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Pracę w branży która ma wpływ na rzeczywistość. Jedynie w ostatnich 3 latach zaprojektowaliśmy sieć światłowodową w ponad 400 miejscowościach, do której podłączono około 10 000 białych plam NGA (punkty adresowe budynków, w których nie występowała nowoczesna infrastruktura telekomunikacyjna).
  • Przyjazną atmosferę w zespole wspierającym rozwój i wymianę wiedzy.

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.