Zakres obowiązków

– Tworzenie projektów technicznych dużych instalacji fotowoltaicznych

– Przygotowanie dokumentacji (warunki przyłączenia, zgłoszenia instalacji do OSD, dokumentacji związanej z pozwoleniami na budowę)

– Współpraca z działem obsługi klienta oraz z działem finansowym

– Kontakt z klientem, zakładami energetycznymi oraz administracją publiczną w zakresie prowadzonych postępowań

Oferujemy

– Umowę o pracę

– Stabilne zatrudnienie

– Konkurencyjne wynagrodzenie

– Możliwość rozwoju oraz doskonalenia w przyszłościowym zawodzie

– Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę w firmie

Wymagania

– Wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów zaocznych (OZE, Energetyka, Elektrotechnika lub pokrewne)

– Zainteresowane oraz znajomość zagadnień związanych z fotowoltaiką

– Doświadczenie w pracy projektowej (mile widziane)

– Posiadanie uprawnień SEP do 1 KV, certyfikatu UDT z PV będzie wielkim atutem

Więcej informacji

Na oferty pracy mogą aplikować tylko zarejestrowani użytkownicy.