Asystent Konstruktora 130 views6 applications

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej 2D, 3D produkowanych wyrobów, przy wykorzystaniu najnowszych programów wspierających projektowanie (SolidWorks, NX);
  • Opracowanie dokumentacji interaktywnej przy wykorzystaniu najnowszych programów graficznych (Solid Works, Corel Draw, Solid Works Composer);
  • Analiza i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej pod nadzorem konstruktora;
  • Udział w spotkaniach z jednostkami zewnętrznymi w celu zapewnienia jakości i nowoczesności wprowadzanych rozwiązań.

Oferujemy

  • Karta MultiSport – oferujemy kilka pakietów do wyboru z dofinansowaniem dla pracownika w wysokości 50%;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Opieka medyczna LUXMED – Bezpłatna opieka medyczna dla pracowników;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – Dodatki na Święta oraz urlop;
  • Dodatek motywacyjny;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Rozwój zawodowy – Szkolenia zawodowe, możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: Mechanika i budowa maszyn lub pokrewne;
  • Dobra znajomość programu SolidWorks, NX;
  • Sumienność i zaangażowanie w realizacji powierzonych obowiązków;
  • Uczciwość, lojalność, odpowiedzialność;
  • Znajomość j. angielskiego w praktyce będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy w zespole.

More Information